Banner Image 1
Banner Image 1
Banner Image 1
Banner Image 1
Banner Image 1

Projekty

Projekt 1

Projekt ogrodu nowoczesnego. Główną myślą było stworzenie ogrodu z dużym udziałem koloru niebieskiego i żółtego. Te zestawienia kolorystyczne pojawiają się zarówno w nawierzchni jak i w doborze roślinności.

Projekt 2

Projekt ogrodu nowoczesnego. W doborze roślinności wyróżniamy dużą ilość traw ozdobnych oraz drzew i krzewów o purpurowym zabarwieniu. W północnej części ogrodu znajduje się altanka oraz oczko wodne.

Projekt 3

Projekt ogrodu nowoczesnego. Głównym elementem dekoracyjnym jest drewniana altanka przy niewielkich basenach wodnych.

Projekt 4

Projekt ogrodu zaprojektowany w stylu nawiązującym do ogrodu skalnego.

Projekt 5

Projekt ogrodu skalnego. Jest to ogród dość typowy dla ogrodów górskich, gdzie elementami kompozycyjnymi są kamienie. Pojawiają się one zarówno w nawierzchni, jaki i w postaci ścieżki w trawie, murku czy też pojedynczo w rabatach.

Projekt 6

Projekt ogrodu naturalistycznego z elementami skalnymi. Styl ogrodu idealny dla miłośników kwiatów i dużej ilości roślin.

Projekt 7

Projekt ogródka japońskiego. Z przodu znajduje się taras, z którego widzimy 2 pagórki. Zamiast trawnika mamy żwir pośród którego została poprowadzona ścieżka z pojedynczych kamieni. Elementem dekoracyjnym jest mały basen zeni- gata w kształcie monety.

Projekt 8

Projekt ogrodu japońskiego. Przedstawia on sieć pagórków porośniętych azaliami i jałowcami. Wśród gatunków pojawiają się tam również drzewa i krzewy takie jak klony palmowe, magnolie, sosny, cisy, pierisy, bambusy oraz dęby. Elementami dekoracyjnymi są granitowe latarnie japońskie oraz kamienne baseny zeni- gata.